Mariusz Zaczek - dj Kielce Marjo

DJ MarjoWitam serdecznie na mojej stronie
Nazywam się Mariusz Zaczek i jako dj Kielce Marjo pragnę przedstawić moją ofertę profesjonalnej obsługi muzycznej.
Jeżeli planujecie zorganizować wesele, poprawiny, studniówkę lub inną imprezę serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą a także do kontaktu ze mną- chętnie odpowiem na każde pytanie, podam atrakcyjną cenę, jeżeli tylko będę mógł- doradzę, pomogę.

Przez piętnaście lat poprzez ciężką pracę, staranność, uczciwość udało mi się wyrobić własną markę- dj Marjo Kielce i jestem jednym z liderów branży obsługi muzyczno- konferansjerskiej imprez w moim mieście. Z moich usług skorzystało już bardzo wiele par, osób, firm i instytucji.

Każde wesele czy impreza jest inna i wymaga indywidualnego podejścia- to Wy i Wasi Goście jesteście najważniejsi.

Dj Marjo Kielce

Nigdy się nie spóźniam; poważnie, solidnie podchodzę do swojej pracy i jestem normalnie po ludzku uczciwy.
Posiadam własny, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, który zapewnia Wam poczucie komfortu zarówno pod względem wrażeń słuchowych i wizualnych jak i niezawodność. Każdego roku inwestuję, podążając za zmieniającymi się trendami weselnymi i klubowymi.
W mojej kolekcji znajduje się bogaty zbiór muzyki pozwalający zaspokoić każde gusta muzyczne. Mój wiek jest moim atutem ponieważ wiem przy jakiego rodzaju muzyce chcą się bawić Wasi rodzice czy dziadkowie a ponieważ jestem także dj-em klubowym (gram między innymi w Antrakt Kielce), nie jest mi obca współczesna muzyka radiowa i klubowa.

Trochę historii czyli jak zostałem dj

dj Mariusz Zaczek KielceMoje miasto rodzinne to Kielce i to tutaj stawiałem pierwsze kroki jako dj Marjo.
Swoją pierwszą imprezę poprowadziłem w szkole podstawowej. Jako sprzęt nagłaśniający posłużył mi Radmor pożyczony od mojego wuja oraz magnetofon kasetowy Kasprzak, którego byłem dumnym właścicielem :-). Jako oświetlenie służył kogut z radiowozu milicyjnego (tak tak- nie policyjnego tylko milicyjnego) oraz tzw. fonobłyski z trzech pomalowanych żarówek i starterów od świetlówek. Na parkiecie panował niepodzielnie Modern Talking; no może jeszcze Sabrina i Samantha Fox, to były czasy...

Swoją prawdziwą zabawę w DJ-a zacząłem w 2003 roku. Wtedy to miałem okazję dotknąć prawdziwej konsoli dj-skiej w jednym z klubów w Krakowie. Pasja powróciła i zaczęło się... Kupiłem program do miksowania Traktor Dj Studio i to na nim grałem moje pierwsze imprezy. Były to dyskoteki szkolne oraz imprezy prywatne. Podjąłem decyzję o zakupie prawdziwego sprzętu i przez przypadek poznałem dj Sławka Orkisza. To on wprowadził mnie w tajniki miksowania (a było się od kogo uczyć, bo Sławek jest naprawdę dobry).

Po ciężkich początkach u boku Sławka wreszcie zacząłem samodzielnie prowadzić imprezy; najpierw mniejsze, później większe aż w końcu całkiem spore imprezy klubowe.

Po paru miesiącach zostałem poproszony przez jedną z klubowiczek o poprowadzenie pierwszych poprawin w moim życiu (ale się bałem). Poprawiny wypadły na tyle dobrze, że już dwa miesiące później (w trakcie których byłem na ośmiu weselach prowadzonych przez innych wodzirejów i zakupiłem czterdzieści dwie płyty z muzyką graną na weselach!!!) prowadziłem pierwszą uroczystość jako dj na wesele Kielce- pary która bawiła się na poprawinach (pozdrawiam serdecznie Weronikę i Marka).
Tak właśnie to wszystko się zaczęło, a ponieważ robię to co lubię, robię to chyba nie najgorzej ;-)...

Od tamtego czasu jako dj Kielce Marjo gram w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim wszelkiego rodzaju imprezy: wesela, poprawiny, prowadzę imprezy firmowe, gram także w klubach.

dj Marjo Kielce

Jeżeli robi się to co się kocha- praca jest przyjemnością.
Mariusz Zaczek
dj / wodzirej / konferansjer

FAQ

Aktualności

Aktualizacja: dj na wesele
5.12.2015

Nowy dział: FAQ
11.12.2015

Opinie:

Chcemy Panu serdecznie podziękować za poprowadzenie naszego wesela i poprawin. Wszyscy Goście są zachwyceni. Pozdrawiamy
Basia i Andrzej

więcej >>

Kontakt

DJ Marjo Mariusz Zaczek
 • Telefon:
  604 550 702
 • Email:
  djmarjo@djmarjo.pl
 • Adres:
  ul. Romualda 2
  25-322 Kielce
  woj. świętokrzyskie