Filmy- dj Kielce Marjo

Zapraszam do obejrzenia paru krótkich filmów z wesel, poprawin, studniówek oraz innych imprez które miałem przyjemność prowadzić. Więcej filmów chętnie przedstawię na spotkaniu na które serdecznie zapraszam.

W celu uzyskania najlepszej jakości odtwarzania zalecam uruchomienie filmów w trybie pełnego ekranu oraz włączenie jakości HD.

Wesele Marty i Jarka

Jeżeli wybierzecie mnie do poprowadzenia Waszej uroczystości możecie być pewni, że profesjonalnie poprowadzę imprezę przy użyciu najwyższej jakości nagłośnienia oraz oświetlenia.
Poniżej krótka relacja z dnia ślubu super Młodej Pary. Wesele odbyło się w Leśnym Dworku w Cisowie.
I ja tam byłem i dobrze się bawiłem :)

 

Profesjonalny ciężki dym

Jeżeli chcecie, aby Wasz pierwszy taniec wyglądał wyjątkowo i zapadł w pamięci Waszej i Waszych Gości zapraszam do skorzystania z dodatkowej usługi: tańca w chmurach.

Efekt uzyskiwany jest za pomocą profesjonalnej, najwydajnieszej maszyny w Kielcach, która wytwarza gęstą białą mgłę z suchego lodu unoszącą się nad posadzką przypominającą obłoki na niebie. Ciężki dym najlepiej sprawdza się jeżeli pierwszy taniec jest wolny, spokojny.

W celu zwiększenia efektu wow możemy zastosować fontanny iskier, które dodatkowo podkreślą kuluminacyjny moment w tańcu.

Ciężki dym oraz fontanny iskier można także wykorzystać podczas krojenia tortu.

Studniówka 2017 ZSP ze Stąporkowa

W styczniu bawiłem się wraz z uczniami, nauczycielami i rodzicami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie na balu maturalnym. Studniówka odbyła się w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Markiz w Końskich.

Tradycyjnie na początku były przemówienia, kwiaty dla nauczycieli a bal rozpoczął polonez. Po części oficjalnej rozpoczęliśmy szaloną zabawę, która trwała do godziny piątej rano.

Zarówno młodzież jak i nauczyciele zgodnie stwierdzili, że była to najlepsza studniówka na jakiej byli a ja zostałem zaproszony do poprowadzenia uroczystości 70-lecia szkoły.

Obszerna relacja z tej uroczystości także na portalu Echa Dnia.

Podsumowanie roku 2015 czyli krótkie migawki z wesel

Krótki film podsumowujący miniony rok. Można zobaczyć jak prezentuje sie mój aktualny sprzęt nagłośnieniowo- oświetleniowy w różnych miejscach.

Aktualnie posiadam jedno z najbardziej profesjonalnych / najładniejsze oświetlenie w Kielcach które oferuję w standardzie. Proszę o zwrócenie uwagi także na sprzęt który znajduje się na scenie- wszystko wygląda schludnie, elegancko, profesjonalnie.

Szczegółowe informacje na temat nagłośnienia / oświetlenia którym dysponuję znajdują się na stronie:
Sprzęt >>

Dj Marjo- wodzirej na weselu

Jedno z najczęściej zadawanych pytań brzmi:
Czy gra Pan tylko muzykę czy jest Pan także wodzirejem, prowadzi oczepiny?
Zapraszam do obejrzenia odpowiedzi na powyższe pytanie.
Ponieważ mam duży dystans do siebie- odpowiedź nie będzie do końca na poważnie. Tak oto wygląda moje prowadzenie wesela (po zmiksowaniu).
Inni dj-e zamieszczają tylko miksy muzyczne a ja zapraszam do wysłuchania filmu pt: dj Marjo Kielce na weselu :-D. Film nie jest nowy ale zapewniam że w dniu dzisiejszym prowadzę nie gorzej- a może nawet trochę lepiej ;-). Oczywiście dawka konferansjerki jest ustalana wspólnie z Wami i potrafię także zagrać wesele w stylu bankietowym.

Muzyka na weselu z dj Kielce Marjo

Wstępne ramy muzyczne ustalamy na spotkaniu (przed weselem), jednak w trakcie uroczystości oczywiście dopasowuję się do oczekiwań gości i bardzo często trzeba korygować wstępne założenia.
Jestem w stanie zaspokoić każde gusta muzyczne. Posiadam bogaty repertuar utworów z każdego rodzaju muzyki rozrywkowej; zarówno polskiej jak i zagranicznej.
Gram i prowadzię zarówno tradycyjne wesela jak i tzw. urban wedding.
Ponieważ film przedstawia początek uroczystości weselnej- słychać polskie utwory (raczej tradycyjne)- później chwilami było rock&rollowo :-).

Bal sylwestrowy: dj Marjo & wodzirej Bartek

Czasami dobrym rozwiązaniem jest wzmocnienie obsługi muzycznej wesela czy innej imprezy przez wodzireja.
To nie oznacza że ja nie potrafię poprowadzić zabaw, konkursów czy oczepin. Chodzi tu raczej o znaczne poszerzenie możliwości.
Współpracuję z wodzirejem Bartkiem który jest zawodowym tancerzem, instruktorem tańca.
Jeżeli chcielibyście aby na Waszym weselu pojawił się polonez na rozpoczęcie uroczystości lub nauka salsy jako jedna z atrakcji warto zastanowić się nad wodzirejem.

dj Marjo Kielce

Każde wesele oprócz bloków muzycznych składa się ze szczególnych momentów.
Wspólnie ustalamy jak mają one wyglądać tak aby Wasze wesele było wyjątkowe.

FAQ

Opinie:

Dziękujemy za poprowadzenie naszej uroczystości. Myśleliśmy że to będzie tylko przyjęcie a jednak udało się rozkręcić Gości i bawiliśmy się do rana.
Patrycja i Michał

więcej >>

Kontakt

DJ Marjo Mariusz Zaczek
 • Telefon:
  604 550 702
 • Email:
  djmarjo@djmarjo.pl
 • Adres:
  ul. Romualda 2
  25-322 Kielce
  woj. świętokrzyskie