FAQ czyli obsługa muzyczna w pytaniach i odpowiedziach

Przedstawiam listę najczęściej zadawanych pytań przez moich Klientów. Mam nadzieję że wyjaśni ona wiele wątpliwości i ułatwi podjęcie decyzji.
dj Marjo - zabawa na weselu

Tak, należy dokonać opłaty za publiczne odtwarzanie utworów. Opłaty dokonuje zawsze organizator imprezy (w przypadku wesela są to Państwo Młodzi). Zdarza się jednak że sala weselna, restauracja opłaca ZAiKS i odpowiednio powiększa opłaty za wynajem sali.
Teraz można obliczyć należną kwotę oraz dokonać opłaty należnej ZAiKS online:
Strona ZAiKS dotycząca opłat za publiczne odtwarzanie utworów (wesela i inne imprezy)

Oczywiście. Oprócz obsługi muzycznej jestem także wodzirejem, prowadzę zabawy- cały czas utrzymuję kontakt z Gośćmi. Zapraszam do działu Filmy, gdzie można zobaczyć mój sposób prowadzenia wesela jako wodzirej.
Nie. Cena za poprowadzenie wesela czy innej imprezy jest zmienna i zależy w największej mierze od następujących czynników:
- długości trwania
- terminu w jakim się odbywa
- odległości od mojego miejsca zamieszkania (Kielce)
- planowanej liczby Gości
Ceny mam skalkulowane adekwatnie do swoich umiejętności, jakości jaką oferuję oraz kosztów z tym związanych. Oczywiście niewielka możliwość negocjacji istnieje jednak nie biorę udziału w konkursach na "najtańszego dj-a".
Jednak zapewniam że nie jestem najdroższy :-D
Nie. Mogę dojechać w dowolne miejsce w kraju (grałem nawet za granicą). Wymaga to tylko uzgodnienia pokrycia kosztów dojazdu i ewentualnych noclegów.
Rezerwacji terminu można dokonać podpisując umowę i wpłacając zaliczkę.
Umowę możemy podpisać na spotkaniu lub uzgodnić warunki i podpisać via e-mail a wpłaty zaliczki można dokonać na konto.
W przeciwieństwie do innych osób z mojej branży nigdy nie oddaję zarezerwowanego terminu: macie 100% pewność że to ja będę grał Wasze wesele a nie mój początkujący kolega.
Tak. Cena którą podaję obejmuje wszystkie koszty.
Oczywiście. Wręcz zachęcam do przedstawienia listy 20-30 utworów. Jadnak nie godzę się aby była to lista na cały czas trwania imprezy ponieważ to się nie sprawdza. Ja po piętnastu latach obsługi muzycznej imprez nie mam gotowych playlist- zawsze reaguję na zaistaniałą sytuację "na żywo".
Najczęściej przerwy na weselach odbywają się tylko na posiłki chyba, że kondycja Gości wymusza częstszy odpoczynek. Oczywiście w trakcie przerw gra muzyka w tle.
Nie. Nigdy nie piję alkoholu. Możecie mieć pewność że Wasze wesele będzie poprowadzone do samego końca z klasą i "bez przygód".
Tak, oczywiście. Mogę wykonać miks z wybranych przez Was utworów, nie ma problemu z przygotowaniem krótszej wersji piosenki.
Jak najbardziej tak. Wręcz zapraszam i zachęcam do składania dedykacji, chętnie spełniam życzenia muzyczne (oczywiście to nic nie kosztuje).
Oczywiście, scenariusz wesela ustalamy wspólnie wg waszych życzeń.
Tak. Posiadam projektor, mikrofony bezprzewodowe, kilka tysięcy utworów w formacie .mid

 

dj Marjo Kielce

W każdym biznesie najważniejsza jest uczciwość i solidność.
To buduje zaufanie które jest konieczne szczególnie przy świadczeniu usług obsługi muzycznej.

FAQ

Opinie:

Raz jeszcze dziękujemy za wspólną zabawę i świetną współpracę w przygotowaniu miksa muzycznego do naszego pierwszego tańca! Polecamy :)
Paulina i Paweł

więcej >>

Kontakt

DJ Marjo Mariusz Zaczek
 • Telefon:
  604 550 702
 • Email:
  djmarjo@djmarjo.pl
 • Adres:
  ul. Romualda 2
  25-322 Kielce
  woj. świętokrzyskie