Imprezy klubowe z dj Marjo

Już od piętnastu lat jako dj Marjo Kielce mam przyjemność grać w wielu klubach, dyskotekach, pubach.dj Marjo w Antrakt Club Kielce

Moja zainteresowanie miksowaniem muzyki zaczęło się jeszcze w szkole podstawowej gdzie na dyskotekach szkolnych grało się przeboje z taśm magnetofonowych. Jednak w tamtych czasch nie było możliwości finansowych pozwalających na zakup sprzętu dla dj.
W 2003 roku zakupiłem profesjonalną konsolę dj-ską i zagrałem moją piewrszą imrezę w klubie Impuls w Kielcach.

Dj Marjo Kielce- moja specjalność to raczej lekkie klimaty z gatunku dance, vocal house czy R'n'B. W miejscach w których gram duża część muzyki to klasyki od lat 70 po 90.

Zapraszam do wysłuchania moich miksów- tak gram:

Gram / grałem w następujących miejscach: Irish Pub Shoemaker Kielce, Exodus Club w Bilczy, Antrakt Music Club & Business Caffe Kielce, Klub Zamkowa Kielce, Alibi Club Kielce, Gin-Ger Kielce Hollywood a także w Galery Lech Premium (popularny ogródek na ulicy Zamkowej), Imperium Busko, Terapia Busko, Amsterdam Starachowice, Pub Carpe Diem Włoszczowa, CoCo Music Club Włoszczowa. Praktyka którą zdobyłem przez te wszystkie lata przekłada się na jakość którą oferuję. Pomimo tego że ostatnie lata to w większości prowadzenie imprez typu wesela, imprezy firmowe, poprawiny nadal potrafię zagrać typowo klubowego seta.

Granie w klubach pozwala (a właściwie wymusza) na mnie stałe aktualizowanie mojej biblioteki muzycznej co powoduje że jestem na bieżąco z aktualnymi trendami muzycznymi.

Zapraszam na imprezy klubowe w Kielcach, a może spotkamy się na imprezie prywatnej.

dj Marjo Kielce

Gram także w klubach, prowadzę eventy- małe i całkiem duże. Zapraszam na najlepsze imprezy do klubów w Kielcach, Busku i Włoszczowie.

FAQ

Opinie:

Marjo jest najlepszy.
Często bywam na imprezach ale Mariusz gra najlepiej. Poznałam go w Zamkowej no i grał także na moim wieczorze panieńskim.
Ania

więcej >>

Kontakt

DJ Marjo Mariusz Zaczek
 • Telefon:
  604 550 702
 • Email:
  djmarjo@djmarjo.pl
 • Adres:
  ul. Romualda 2
  25-322 Kielce
  woj. świętokrzyskie