Sprzęt dj-a na wesele czyli ważny jest każdy szczegół

dj kielce Marjo- sprzętNa wizerunek każdej osoby świadczącej usługi jako dj na wesele ma wpływ wiele czynników. Na pewno są to: sposób zachowania, wysławiania się, odpowiedni ubiór, schludny wygląd.
Ale na scenie poza dj - wodzirejem znajduje się także sprzęt grający, nagłośnieniowy i oświetleniowy a także statywy na których to wszystko jest zamontowane.
Podstawowe zadanie jakie spełnia jest oczywiste: sprzęt musi być niezawodny, dobrze grać i ładnie świecić. Już od dłuższego czasu "bolało" mnie jednak to że taki sprzęt po prostu niezbyt ładnie wygląda. Długo, długo szukałem rozwiązania tego problemu, aż wreszcie na początku 2014 r. udało mi się je znaleźć.
Zakupiłem covery (czyli pokrowce) na statywy kolumnowe i na statyw (stół) dj-ski. Od tego czasu wszystko nabrało smaku- po prostu lepiej wygląda. Statywy kolumnowe wyglądają jak piramidy a stół dj-ski posiada także oświetlenie ledowe które można zaprogramować na kilka sposobów. Covery zasłaniają także całą masę przewodów której niestety nie da się uniknąć przy tego typu instalacji.
Wystrój sceny może być jasny z podświetleniem lub w kolorze czarnym (pasujący do stylu rustykalnego lub boho).

Ponieważ nie toleruję połowicznych rozwiązań posiadam tylko fabrycznie nowy sprzęt najwyższej klasy, co pozwala mi być pewnym, że każde wesele czy inna impreza będzie przebiegała bez zakłóceń.
Sprzęt zawsze rozkładam na profesjonalnym statywie (stole dj-skim) - wygląda to znacznie lepiej (ładniej, bardziej profesjonalnie i estetycznie) niż na stołach.

Dynamiczne oświetlenie parkietu na na wesele, poprawiny, imprezę

Wesele w Leśnym Dworze Kielce
Hotel Świętokrzyski w Suchedniowie udekorowany światłem i napisem LOVE
Ruchome głowy mogą wyświetlać różne gobo i kolory

Dysponuję dwoma profesjonalnymi głowami ruchomymi LED o mocy 75W każda oraz czterema super jasnymi reflektorami typu LED Par.
Sterowane za pomocą programu komputerowego inteligentne głowy ruchome posiadają wbudowane dwie tarcze gobo oraz tarczę kolorów. Ponieważ sterowanie odbywa się za pomocą kontrolera, można zmieniać zainstalowane programy, dobierając odpowiednio do muzyki lub sterować "ręcznie" wybierając szybkość, kolor czy gobo. Pozwala to na uzyskanie profesjonalnych efektów zarezerwowanych do tej pory tylko dla profesjonalistów na estradach. Możliwe jest np wykorzystanie ruchomych głów jako światło prowadzące podczas Waszego pierwszego tańca na weselu.
Te efekty są z jednej strony dynamiczne, z drugiej jednak strony można je ukierunkować na parkiet nie powodując oślepiania gości siedzących przy stołach (z praktyki wiem, że przeszkadza to starszym osobom).
Reflektory typu Led Par wypełniają cały parkiet światłem w dowolnym kolorze. W czasie przerw statycznie (w wybranym kolorze) a w trakcie zabawy w sposób dynamiczny.

Posiadam także wytwornicę mgły (delikatnej, ledwie widocznej, bezwonnej), która nie przeszkadza osobom bawiącym się a uwydatnia promienie świetlne i nadaje dodatkowego klimatu na całym parkiecie.

Karaoke- czyli śpiewać każdy może

KaraokeZapewniam także wszystko co niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego karaoke.
Dysponuję projektorem Acer. Jest to projektor szerokokątny- już z bardzo małej odległości uzyskuje się obraz o bardzo dużych rozmiarach co pozwala na zabawę w karaoke nawet w małych pomieszczeniach.
Projektor można wykorzystać także do prezentacji pokazu slajdów lub biesiady podczas przerw na posiłki. Obraz może być wyświetlany na ekranie projekcyjnym którym dysponuję lub równie dobrze na gładkiej ścianie (nie musi być biała). Dysponuję bogatą biblioteką utworów w formacie .midi (podkład + tekst). Przy wcześniejszym ustaleniu repertuaru gwarantuję posiadanie zamówionego repertuaru.
Do dyspozycji wokalistów są także mikrofony bezprzewodowe.

Nagłośnienie i konsola dj Kielce Marjo

Konsola dj kielce Marjo
Kolumny, statywy, karaoke
Mikrofon bezprzewodowy

Odtwarzacze CDJ-2000 Nexus (2 szt.) oraz mikser DJM-900 Nexus Pioneer

Napiszę krótko: bezapelacyjny numer jeden- nikt nie produkuje nic lepszego pod względem jakości dźwięku, funkcjonalności i jakości wykonania. Firma Pioneer od wielu lat jest liderem jeżeli chodzi o sprzęt dj-ski.

Nowy, jeszcze lepszy system nagłośnienia 2017

Świat się zmienia, technika idzie do przodu, trzeba się rozwijać. Kierując się chęcią zapewnienia Wam najwyższej jakości usług zakupiłem w 2017 roku drugi komplet nagłośnienia: Mackie DLM.
Jest to jedyny taki setup w Kielcach.

Zestaw składa się z dwóch kolumn średnio/wysoko tonowych Mackie DLM 12 oraz dwóch subwooferów 12s o łącznej mocy 1000 W (1 kW) na stronę, czyli w sumie 2000 W (2 kW).
Teraz moc jest wystarczająca do zagrania nawet największych wesel czy studniówek :).

Ale znacznie ważniejsza od mocy jest jakość dźwięku jaką mogę Wam teraz zapewnić. Zestaw charakteryzuje się czytelnym, klarownym dźwiękiem w pełnym zakresie częstotliwości.

Mikrofony Shure (w tym bezprzewodowy)

Mikrofon bezprzewodowy zapewnia mi nieskrępowane ruchy na weselu- mogę bez ograniczeń i plątających się przewodów chodzić po sali i prowadzić zabawy czy bez przeszkód powitać Państwa Młodych lub użyczyć mikrofonu w trakcie podziękowań dla Rodziców lub karaoke.

dj Marjo Kielce

Dbam o to aby Wasze wesele było jak najbardziej udane. Dobre nagłośnienie, oświetlenie to jedno z narzędzi które daje mi pewność że dobra zabawa będzie trwała do białego rana bez zakłóceń.

FAQ

Opinie:

DJ pierwsza klasa, wspaniała zabawa, piękna dekoracja światłem, dobry pomysł z karaoke na poprawinach- tak mówili nasi goście po weselu. Dziękujemy
Marta i Adam

więcej >>

Kontakt

DJ Marjo Mariusz Zaczek
 • Telefon:
  604 550 702
 • Email:
  djmarjo@djmarjo.pl
 • Adres:
  ul. Romualda 2
  25-322 Kielce
  woj. świętokrzyskie