dj Kielce Marjo - DJ na wesele, poprawiny, impreza firmowa z dj wodzirejemDJ Marjo kielce

Mam świadomość jak ważnym momentem dla Was jest wesele. Dlatego możecie być pewni że zawsze dokładam wszelkich starań aby Wasza uroczystość przebiegła bez najmniejszych zakłóceń, aby była wyjątkowa i na długo pozostała w Waszej pamięci jako wspaniała, wyjątkowa chwila.

Podstawowa reguła jaką się kieruję brzmi: "lepiej być dwie godziny wcześniej niż piętnaście minut za późno na Waszym weselu". I to się sprawadza- nigdy się nie spóźniam. Zawsze ubieram się odpowiednio; najczęściej jest to garnitur. Jako dj / wodzirej Marjo używam tylko fabrycznie nowego sprzętu co daje pewność że muzyka nie przestanie grać w połowie wesela a światła zapewnią wspaniały nastrój do samego końca imprezy. Mój styl prowadzenia wesela, poprawin określa najlepiej hasło: tradycyjne wesele, poprawiny z nowoczesną nutą.
Szczegółowy scenariusz wesela, poprawin czy każdej innej imprezy ustalamy wspólnie, na spotkaniu. Nigdy nikogo na siłę nie przekonuję do mojej osoby- po prostu przedstawiam siebie, przykładowe filmy z imprez, które prowadziłem oraz przykładowy scenariusz.
Jeżeli dj na wesele Marjo będzie miał przyjemność prowadzić Waszą uroczystość (wesele, poprawiny a może urodziny czy imprezę firmową) staram się dowiedzieć jak najwięcej o Was i Waszych Gościach: jaki rodzaj muzyki lubicie (ewentualnie jakiego rodzaju muzyki nie życzycie sobie na Waszej uroczystości).
Żadnej imprezy nie da się dokładnie zaplanować ale dobrze jest mieć ułożony plan. Poniżej przedstawiam najważniejsze punkty nad którymi należy się zastanowić przed organizacją tak ważnej uroczystości jak wesele.

Nowość: ciężki dym, fontanny iskier oraz fotobudka czyli atrakcje specjalne na weselu

Ciężki dym oraz fontanny iskier

Coraz częściej Państwo Młodzi zapewniają dodatkowe atrakcje swoim Gościom weselnym. Chcąc zapewnić Wam kompleksową obsługę, oferuję we współpracy z profesjonalną firmą w atrakcyjnych cenach następujące atrakcje dodatkowe:
Taniec w chmurach (tzw ciężki dym). Efekt uzyskiwany za pomocą specjalnej wytwornicy, która do wytworzenia efektu nisko unoszącego się dymu wykorzystuje suchy lód. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu z pierwszego tańca z użyciem ciężkiego dymu Pierwszy taniec w chmurach >>
Fontanny iskier (iskry sceniczne) to bezpieczny rodzaj fajerwerków, które można stosować zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. W zależności od wysokości sali stosuję fontanny o wysokości 1,5 do 3 metrów
Fotobudka czyli automat do wykonywania zdjęć. Zdjęcia są robione i drukowane natychmiast po ich wykoaniu. Wraz z fotobudką dosatrczane jest także tło oraz śmieszne gadżety, a w obsłudze pomaga animatorka. Istnieje także możliwość stworzenia pamiątkowej księgi z wykonanych zdjęć

Muzyka na weselu - DJ kielce

Weselne granie z DJ-emNa weselach bawią się z reguły trzy pokolenia dlatego najczęściej spotykanym scenariuszem jest "miks największych przebojów". Muzyka najczęściej grana przez dj na wesele Kielce Marjo to: polskie hity z ostatnich czterdziestu lat (zarówno polska muzyka biesiadna, przeboje disco-polo, jak i przeboje polskiego rocka ze złotego okresu lat 80-tych), przeboje muzyki zagranicznej (najczęściej z lat 60'-80'), troszeczkę największych przebojów włoskich oraz największe hity latino. Często Państwo Młodzi proszą także o zagranie paru utworów ze współczesnych list przebojów oraz przebojów z lat 90-tych (z reguły po godzinie 24.00). Oczywiście to od Was zależy jaki rodzaj muzyki preferujecie a jakich gatunków mam unikać. Naturalnie obserwuję reakcje Waszych gości i na bieżąco dobieram odpowiednią muzykę.

Kolejnym elementem jaki musimy wspólnie ustalić jest utwór powitalny; może to być marsz Mendelssohn-a lub jakiś inny marsz powitalny, chociaż grałem już także inne utwory.

Pierwszy taniec na weselu: tutaj zawsze dj Marjo Kielce doradza, aby wybrać utwór który kojarzy się Wam pozytywnie (należy także wziąć pod uwagę Wasze umiejętności taneczne ;-). Wybierzcie utwór, który kojarzy Wam się z pierwszą randką, pierwszą wspólną imprezą. Dla odważnych polecam niestandardowy taniec a właściwie miks utworów: np: Młoda Para zaczyna pierwszy taniec bardzo tradycyjnie, spokojnym utworem a po kilkudziesięciu sekundach muzyka się zmienia na znacznie bardziej dynamiczną. Wygląda to na prawdę rewelacyjnie o czym świadczą miny zaskoczonych i zachwyconych Gości. Na Wasze życzenie mogę wykonać składankę z dowolnie wybranych utworów.
Zapraszam do wysłuchania przykładowych miksów na pierwszy taniec przygotowanych przeze mnie dla Młodych Par.

Kolejnym punktem a właściwie przerywnikiem w trakcie trwania imprezy są zabawy integracyjne (proszę nie mylić z zabawami oczepinowymi).

Zalecam "delikatne działanie" ponieważ Goście mogą być jeszcze spięci i niezbyt skorzy do bardziej ekstremalnych wyzwań. Dobrym rozwiązaniem angażującym wszystkich gości jest np: lambada tańczona w wężyku oraz po jakimś czasie podróż przez światowe stolice z utworami które kojarzą się z danym miejscem.

Tort weselny

Jednym ze stałych elementów każdego wesela jest tort weselny i jego krojenie przez młodą parę.
Najczęściej tort wjeżdża na salę w uroczystej oprawie. Ten moment może być z muzycznej strony "oprawiony" zarówno bardzo tradycyjnie jak i w inny sposób (trochę bardziej nowoczesny)- przykład takiego rozwiązania znajduje się w dziale video.
W trakcie krojenia (i konsumowania) tortu ciekawym urozmaiceniem może być także pokaz slajdów.

Karaoke (czyli projektor na imprezie- nie tylko do śpiewania)

KaraokeCiekawym pomysłem na urozmaicenie wesela czy innej imprezy jest karaoke. Piosenki w postaci plików midi z tekstem odtwarzane są z komputera i wyświetlane za pomocą projektora na ekranie lub po prostu na (gładkiej) ścianie. Posiadam zestaw kilku tysięcy utworów a przy wcześniejszym zamówieniu konkretnych piosenek gwarantuję ich posiadanie.
Jednak projektor można wykorzystać także do innych celów.
Najczęstszym sposobem jego wykorzystania jest pokaz slajdów lub filmu w trakcie tortu. Prezentację możecie wykonać samodzielnie lub mogę wykonać ją dla Was po otrzymaniu zdjęć, filmów.
Kiedyś w przerwach podczas których Goście śpiewali biesiadne szlagiery rozdawane były śpiewniki. Jednak w obecnych czasach śpiewniki można zastąpić projektorem i ekranem na którym wyświetlany jest tekst. Oczywiście zestaw utworów do biesiady możemy przygotować według Waszego życzenia po konsultacji z Babcią, Ciocią czy Wujkiem :-).

Zabawy oczepinowe i oczepiny

Oczepiny na weseluOczepiny wywodzą się ze starych obrzędów słowiańskich. Aktualnie kojarzą się z zabawami oczepinowymi i przybrały formę dodatkowej zachęty gości do zabawy.
Czy oczepiny i zabawy na weselu muszą się odbyć?
Nie, coraz częściej jako dj na wesele prowadzę uroczystości weselne na których Para Młoda rezygnuje zarówno z oczepin jak i z zabaw oczepinowych lub odbywają się oczepiny ale bez zabaw.
Co zrobić jeżeli Pani Młoda nie ma welonu? Pani Młoda może rzucić bukiet lub podwiązkę. Może to być specjalnie przygotowany bukiet na tą okazję, tak aby ten właściwy pozostał.

Parę słów o samych zabawach. Najkrócej rzecz ujmując: dj Marjo Kielce zalecam umiar ;-). Oczywiście na Wasze życzenie jestem w stanie poprowadzić prawie każdą zabawę, jednak osobiście nie jestem zwolennikiem tych ekstremalnych, które wywołują zażenowanie na twarzach Waszych gości.
Zaproponuję zabawy delikatne, które będziecie z uśmiechem (bez uczucia wstydu) wspominać przeglądając zdjęcia lub film z Waszego wesela..

Podziękowania dla rodziców na weselach

Mogą występować w kilku formach:
- Państwo Młodzi własnymi słowami dziękują rodzicom (wg mnie najlepsza forma podziękowań)
- Państwo Młodzi odczytują wcześniej przygotowany tekst (własnego autorstwa)
- można także znaleźć w sieci dużo gotowych tekstów podziękowań dla rodziców (tylko czy to jest dobra forma?)
- prowadzący dj Kielce Marjo dziękuje w imieniu Młodych
Najczęściej Państwo Młodzi składają także dedykację muzyczną dla rodziców i wcale nie musi to być "Cudownych rodziców mam";-).

Zapraszam do kontaktu a przede wszystkim na niezobowiązujące spotkanie ze mną (nie wszystko można opisać).

dj Marjo Kielce

Recepta na wspaniałe wesele:
- dużo dobrej muzyki
- garść dobrego humoru
- jedna zakochana Para
- jak najwięcej Gości oraz jeden dj Marjo

FAQ

Opinie:

Jeżeli szukasz dj na wesele polecamy Pana Mariusza. Nawet moja Teściowa była zadowolona.
Tylko dj Marjo! Jest najlepszy
Rafał (i Marzena)

więcej >>

Kontakt

DJ Marjo Mariusz Zaczek
 • Telefon:
  604 550 702
 • Email:
  djmarjo@djmarjo.pl
 • Adres:
  ul. Romualda 2
  25-322 Kielce
  woj. świętokrzyskie